fbpx
Kilimėlių nuoma - Langų švara
282
page-template-default,page,page-id-282,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kilimėlių nuoma

Kilimėlių nuomos paslauga – dar vienas būdas sutaupyti ir mėgautis išskirtinumu bei švara. Įmonė UAB ,,Švarūs langai“ Jums siūlo kilimėlių nuomos paslaugą – tai puikus sprendimas, padedantis išlaikyti įmonės įvaizdį bei palaikyti švarą. Galime pasiūlyti kilimėlius prie durų, koridoriams, ergonominius kilimėlius, ir stilingus sprendimus, atitinkančius Jūsų įmonės įvaizdį.

 

Labai svarbu išsirinkti tinkamus įmonei bei Jūsų poreikius atitinkančius kilimėlius. Kilimėlių nuoma – puikus sprendimas, kai norite palaikyti švarą patalpose ir pamiršti tokią, regis, nereikšmingą, bet iš tiesų svarbią įmonės detalę, o tai įgyvendinti Jums padės UAB ,,Švarūs langai“.

kilimeliu valymas klaipeda
kilimeliu nuoma klaipeda

Kilimėliai taip pat efektyviai sugeria purvą ir drėgmę, jie yra svarbūs darbuotojų saugai. Lietingu ir šaltuoju metų sezonu, kai batų padai traukia purvą, svarbu pasirūpinti, kad prie biuro įėjimo takelis ir stabilus, ir reprezentatyvus. Teisingas kilimėlių pasirinkimas ir išdėstymas padeda išvengti paslydimų ir susižalojimų darbe, o ergonominiai kilimėliai padeda išsaugoti stovimą darbą dirbančių žmonių energiją ir sveikatą.

 

Kilimėlių nuoma – puikus sprendimas ne tik švarai palaikyti, bet ir interjerui atnaujinti. Užuot pasirinkę įprastos tamsios spalvos kilimėlius, galite rinktis iš daugiau spalvų arba reklaminių kilimėlių su įmonės logotipu ar įmonės gaminamos produkcijos atvaizdais.   Ant kilimėlio perkelsime Jūsų norimas spalvas ir logotipus.

 

Kilimėliai gali būti ir puiki reklamos priemonė. Reklamos kilimėlyje įrengtas langas keičiamos reklamos spaudiniams, įrodyta, kad tokiu būdu reklamuojantis didėja pardavimai. Grindų reklama yra viena iš efektyviausių paviršiaus komunikacijų. Žengiant į naują erdvę, žvilgsnis natūraliai nukreipiamas į grindis. Dėmesys lengvai atkreipiamas, o žmonės pastebi pranešimą.