fbpx
Klientų atsiliepimai - Langų švara
269
page-template-default,page,page-id-269,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 
kinu-bambukas

Ne naujiena – maitinimo įstaiga turi pasižymėti ypatinga švara. Čia nėra tolerancijos nešvariems langams, ar neplautoms grindims. Greitai supratome, kad tam, jog restoranuose mus ir lankytojus džiugintų ypatinga švara – reikalinga specialistų komandos pagalba. Čia prasidėjo bendradarbiavimas su UAB “Švarūs langai” komanda. Nei karto nenusivylėme jų darbu ir kolektyvo bendravimu. Visada greiti, visada pilni entuziazmo, visada galintys padėti. Džiaugiamės ypatinga švara po kiekvieno apsilankymo!

donut tree

Nors mūsų patalpos nėra itin didelės – švarai teikiame didelę reikšmę. Dažnai patys nespėdavome tvarkytis po visos dienos darbų, tad į pagalbą pasikvietėme UAB “Švarūs langai” specialistus. Ir nei karto jais nesuabejojome! Nuo šiol džiaugiamės ilgalaike vitrinų, langų švara bei nepriekaištinga tvarka, kurioje trūkumų neranda net patys tvarkingiausi.

Meal box

Per dieną pas mus apsilanko daugybė žmonių. Dažnai dėl oro sąlygų, mūsų kavinė atrodo lyg po karo – šlapios grindys, purvu pasidengę langai ir greitai apdulkantys paviršiai apetito tikrai nekelia. Kaip maitinimo įstaiga esame įsipareigoję palaikyti šimtaprocentinę švarą. Taigi UAB “Švarūs langai” mus išties gelbėja. Dar niekada nesulaukėme nusiskundimų dėl švaros!

kavine vysnia

Dirbdami klientų aptarnavimo srityje, susiduriame su įvairiais greito darbo iššūkiais. Dažnai apie tvarką sunku ir pagalvoti, dėl to kreipėmės į specialistus. Darbas su UAB “Švarūs langai” mūsų dar niekada nenuvylė – mūsų vyšnia blizga kaip ką tik nuskinta nuo medžio. Klientų daugėja kasdien, bet jaučiamės saugūs. Švara pas mus labai svarbi, tačiau dar niekada neteko nusivilti UAB “Švarūs langai” darbu.

perse

Atsikraustę į naujas patalpas nežinojome ko imtis. Po remonto, kraustymosi ir baldų montavimo darbų biuras buvo pilnas smulkių nešvarumų, langai ir stalai – apdulkėję…

UAB “Švarūs langai” komanda tikrai mums padėjo pradėti gyventi šviesiau. Po pirmojo darbo – langų valymo – jau buvome patenkinti valytojų darbu, biuras prašviesėjo tą pačią akimirką. Nuo šiol kartą per savaitę laukiame valytojų ir kiekvieną kartą džiaugiamės jų darbu bei maloniu bendravimu!