fbpx
Langų valymas - Langų švara
216
page-template-default,page,page-id-216,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Langų valymas

Biuro tvarka svarbi ištisus metus. Dažniausiai tai darome patys – valome dulkes, išnešame šiukšles, siurbiame kilimus. Visgi vienas svarbiausių sezoninių darbų yra langų valymas, kuris dažnai duoda puikų rezultatą, tačiau reikalauja ir nemažai pastangų.

Siekiant išvengti ilgo ir sunkaus darbo bei visada mėgautis spindinčia švara, specialistai rekomenduoja langus namuose ir biure valyti kas 3 – 4 mėnesius, keičiantis metų laikams.

Kiekvienas metų laikas pasižymi skirtingomis oro sąlygomis, kurios daro įtaką langų būklei. Dažnai langų valymas tampa sunkia prievole – sunku pasiekti aukštai esančius objektus, reikiamam rezultatui pasiekti turimos priemonės neveikia, langų valymas tampa ilgu ir varginančius procesu.

Atsižvelgiant į ilgametę langų valymo patirtį ir žinant didžiausius sunkumus, su kuriais susiduriama, valant komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatų langus, UAB “Švarūs langai” valymo darbuose ėmė taikyti naujausią technologiją STREAMLINE, kuri suteikia galimybę be vargo mėgautis spindinčia švara.

langu valymas klaipedoje
langu valymas klaipeda

Pagrindiniai šios inovacijos pliusai – greitis, saugumas ir ilgalaikis rezultatas. Technologija STREAMLINE sukurta ypač švaraus, jonizuoto vandens pagrindu. Langų valymas užtruks iki dviejų kartų trumpiau, o rezultatas išliks kur kas ilgiau nei langus valant įprastomis cheminių priemonių pagrindu sukurtais valikliais.

Inovacija valymo darbuose – technologija STREAMLINE – suteikia galimybę darbus atlikti kur kas saugiau nei iki šiol. Langams pasiekti nereikalingos virvės ar pastoliai, o tai suteikia greitesnio ir saugesnio darbo galimybę – langai pasiekiami ilga žarnele ir valomi intensyvia vandens srove. Jonizuoto vandens pagalba pasiekiami net tolimiausi langų kampeliai – tai ypač aktualu daugiabučių namų gyventojams, kurių vienas ar du langai neatsidaro, dėl to kyla įvairiausių sunkumų langus valant savarankiškai. Ši problema taip pat aktuali veiklą komerciniuose pastatuose vykdantiems asmenims, kurių biurai įsikūrę aukščiausiuose numeriuose – langų valymas su specialistų pagalba tampa išsigelbėjimu.

UAB “Švarūs langai” komanda, atvykusį į biurą ar namus, suteiks ne tik paslaugą, bet ir naujų žinių, kurios padės namuose ir biure palaikyti švarą. Jei nežinote, ką daryti su senu rašomojo stalo stiklu ar mažu kavos staliuku, apnašomis nusėtais langų stiklais – palikite tai specialistams!

Kilo klausimų?