el. parduotuvėEl. parduotuvė

Apie mus

UAB “Švarūs langai” – daugiau nei 10 metų biurų ir gyvenamosios paskirties patalpų valymu užsiimanti įmonė. Per ilgus darbo metus įgijome daug patirties ir pelnytai galime vadinti save valymo darbų specialistais. 

Mūsų įkvėpėjai – ypatingą švarą namuose bei biuruose mėgstantys skandinavai. Šiose šalyse susiformavusi nuomonė, kad tik ideali švara gali sukurti visapusį komfortą ir meilę aplinkai, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko. Taip manome ir mes! Darbas tampa antrais namais, čia praleidžiame daugiau nei pusę savo dienos. Dėl šios priežasties siekiame, kad darbas biure taptų komfortiškas ir artimas kaip namų aplinka.

Atsakomybė darbe ir nuolatinis tobulėjimas mums itin svarbus. XXI – ajame amžiuje lengva atitrūkti nuo naujovių, tačiau stengiamės judėti į priekį kartu su savo klientais ir kiekvieną kartą pranokti jų lūkesčius. UAB “Švarūs langai” specialistai į savo darbą žiūri itin atsakingai – kiekvienas klientas yra vienodai svarbus. Tai pastebi ir vertina biurų savininkai ir darbuotojai. Susitikimai su klientais tampa malonesni, pirmas įspūdis apie įmonę – puikus ir išliekantis dar ilgai.

Mūsų valytojai – nuolat apmokymuose dalyvaujantis personalas. Kadangi savo veikloje diegiame įvairias inovacijas, jomis naudotis apmokome ilgamečius bei naujus darbuotojus. Apmokymai trunka mažiausiai mėnesį. Per šį laiką darbuotojams suteikiama informacija apie valymo priemones, darbo politiką ir naujoves, kurias naudoja tik UAB “Švarūs langai”. Galite būti užtikrinti, kad patalpų valymas Jums taps mažiausiu rūpesčiu, nes tuo pasirūpins UAB “Švarūs langai” specialistai.

Naujausia UAB “Švarūs langai” naudojama technologija – STREAMLINE langų valymo sistema. Ši sistema pasižymi dvigubai greičiau išgaunamu rezultatu bei ilgiau išliekančia švara. UAB “Švarūs langai”, naudodami STREAMLINE langų valymo technologija, nenaudoja jokių cheminių valiklių. Tai daro didelę įtaką darbuotojų ar gyventojų savijautai – po valymo darbų nelieka jokių kvapų. Ši technologija pasižymi ilgalaikiu efektu – dėl jonizuoto vandens poveikio paviršiai ir langai tampa atsparūs nešvarumams bei lietaus vandens liekanomis. Taip Jūs ilgiau galite mėgautis ryškiais vaizdais per langą ir nepriekaištinga švara biure ar namuose.

Tarpusavio pasitikėjimas ir patenkinti klientai – mums svarbiausia. UAB “Švarūs langai” garantuoja Jums greitą, kokybišką ir malonų darbų atlikimą!