el. parduotuvėEl. parduotuvė

Patalpų valymas

Biuro švara – Jūsų verslo vizitinė kortelė. Pirmasis kliento įspūdis apie biure vykdomą veiklą susidaro vos įžengus pro duris. Kilimai – kaip nauji, visi paviršiai švarūs, pro langus – ryškus vaizdas. Tai svarbu ne tik klientui, bet ir laimingam darbuotojui. Juk į darbą reikia eiti kaip į šventę!

Komercinės paskirties patalpų valymas – vienas dažniausių darbų, tenkančių UAB “Švarūs langai” specialistams. Daugybė klientų jau dabar yra patenkinti mūsų darbu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu, siekiant, kad darbo patalpos visuomet būtų jaukios ir tinkamai atspindėtų įmonės veidą. Keliaudami į įmones visada siekiame aukščiausio rezultato ir greito darbo. Nepaisant to – nepriekaištinga švara po mūsų darbo yra svarbiausia.

Biurų valymas susideda iš langų valymo, kilimų priežiūros bei įvairių paviršių ir stiklinių pertvarų valymo. Aktualu ir baldų valymas: dažnai ilgai naudojami krėslai ar minkšti suolai susidėvi ir netenka reprezentatyvios išvaizdos. Siekiant išvengti nereikalingų investicijų, siūlome baldų valymo paslaugą, naudojant inovatyvias biuro ir baldų valymo technologijas, išbandytas įvairiausiomis situacijomis. Biuruose naudojamos valymo priemonės ne kartą išbandytos ir puikiai tinka įvairiausioms baldų, sienų ar kitų paviršių medžiagoms, esančioms biuruose.


Biuruose naudojamos valymo priemonės ne kartą išbandytos ir puikiai tinka įvairiausioms baldų, sienų ar kitų paviršių medžiagoms, esančioms biuruose.

Naudojamos naujausios biuro valymo technologijos, tokios kaip langų valymo technologija STREAMLINE, suteikia galimybę ne tik darbus atlikti greičiau nei įprastai, bet ir ilgiau mėgautis nepriekaištinga švara. Inovatyvios biuro valymo priemonės specialiai sukurtos tam, kad paviršiai taptų atsparūs nešvarumams, taigi Jūsų biuro langai, stalai ar stiklinės pertvaros ilgesnį laiką išliks spindintys. Specialių technologijų pagalba nauja darbo įranga ilgiau išliks kaip nauja.

Darbus atlieka kvalifikuota ir patyrusi komanda. Biuro valymas netrikdys darbo – valytojai atvyksta iš anksto sutartu laiku ir dirba greitai bei efektyviai. Draugiška UAB “Švarūs langai” komanda visada nusiteikusi padėti ir biurą paversti ne tik darbo, bet ir turiningo laiko oaze, į kurią visada malonu sugrįžti.

Jei dar neturite valymo darbų specialisto, kuris aplankytų Jus bent kartą per savaitę, mes galime tapti Jūsų partneriais švaros kelionėje!