el. parduotuvėEl. parduotuvė

Postatybinis valymas

Pripažinkite, statybos ir remontas daug kam nepatinka ne dėl pačio proceso. Didžiausią galvos skausmą kelia po remontų ir statybos darbų likę nešvarumai ir namų tvarkymas. Savarankiškai tai įveikti – ne visada įmanoma švaros misija.

Dulkės, atliekos, spalvos neatgaunantys sienų paviršiai ir grindys – daug nemalonių pojūčių kiekvienai šeimininkei ar šeimininkui suteikiantis vaizdas. Ką daryti, jei valyti langus, sienas ir lubų dangą tampa per sunku?

UAB “Švarūs langai” pasirūpins, kad patalpų valymas po statybų ir remonto teiktų daugiau džiaugsmo nei rūpesčių. Naudojant įvairias chemines priemones nuvalome net tai, ko nesitikėjote pašalinti iš savo atsinaujinusių namų. Postatybiniai valymo darbai prasideda nuo negabaritinių šiukšlių išnešimo. Kiti mūsų atliekami darbai – sienų, grindų ir lubų valymas, visų paviršių ir patalpoje esančių daiktų taip pat nepamirštame.

Didžiausią iššūkį po remonto darbų namuose ar biure kelia kilimo ir baldų valymas. Dėmės, likusios po įvairių cheminių priemonių naudojimo, įspaudai bei smulkios šiukšlės dažniausiai tampa iššūkiu kilimus valantiems įprastomis valymo priemonėmis. Dažnai remonto prisiminimas pačiu nemaloniausiu būdu seka namiškius dar ilgai. Visgi UAB “Švarūs langai” specialistai siekia aukščiausios kokybės švaros, tad kilimų ir baldų valymas, naudojant specialias valymo priemones, tampa įprastu, daug laiko neatimančiu darbu.

Biuro valymas – taip pat eilinė UAB “Švarūs langai” užduotis.  Valymo darbų specialistai atvyksta į biurą sutartu laiku ir atlieka visus patalpų valymo darbus – kilimų, biuro langų, stiklinių paviršių ir stalų valymą. Biuro švara klientai džiaugiasi jau po valandos ar dviejų darbo. Nereikalingos atliekos ir smulkūs nešvarumai su UAB “Švarūs langai” tampa mažiausia problema biure.

Akivaizdžiai pastebimas UAB “Švarūs langai” privalumas – greitis. Kiekvienas objektas mums yra vienodai svarbus, todėl siekiame greito ir pilnaverčio aptarnavimo, ypač – statybiniuose projektuose, kur darbo rezultatus norisi pamatyti kuo greičiau.

Šiuo metu baigiate remonto darbus ir norite greičiau matyti gaivų ir ryškų rezultatą? Klieskite UAB “Švarūs langai” – patalpų valymo darbai užtruks vos keletą valandų, o rezultatais džiaugsitės dar ilgai!